15 kwietnia 2024

Ktoś próbuje zrobić z „biura biurowego” coś i po prostu przestać

Ludzie wracający do biura po roku pracy w domu martwią się o swoje „biurowe ciało” i po prostu nie

To może być dobry moment, aby pamiętać, że jak dotąd twoje ciało przeprowadziło cię przez globalną pandemię , która zabiła dosłownie miliony ludzi i spowodowała, że miliony są bardzo chore. Teraz, gdy sytuacja COVID-19 jest w bardziej obiecującym miejscu dzięki powszechnie dostępnym szczepionkom (które nie wszyscy otrzymują , co oznacza, że dopuszczono nowy wariant, który stawia nasze dotychczasowe postępy w niebezpieczeństwie, ale ja robię dygresję) ludzie idą w górę z powrotem do biura. Mnóstwo amerykańskich pracowników wykonuje pracę z domu od początku pandemii, a teraz biuro powraca. Ale wiesz, czemu nie pozwalamy stać się rzeczą? Biuro bod.

Nie dzisiaj, Szatanie. Szczerze mówiąc, nigdy.

Zgadza się — niektórzy ludzie gapią się na powrót do biura i zamiast po prostu opłakiwać swoją przyszłą stratę dodatkowego wolnego czasu z powodu braku dojazdów do pracy i możliwości pracy bez stanika, wpadają w panikę z powodu przybrania na wadze podczas pracy przez przerażającą pandemię. Pokochaj tę podróż dla nas. Według Bloomberga „biuro” jest zdecydowanie w głowach pracowników i tak naprawdę nie powinno tak być. To znaczy, czy nie przeszliśmy wystarczająco dużo w tym roku?

„Amerykanie, którzy uspokoili się kalorycznymi pokarmami zapewniającymi komfort, gorączkowo próbują schudnąć, aby uzyskać idealne ciało biurowe” – wyjaśnia publikacja. „Członkostwo na siłownię rośnie, osobiści trenerzy są zarezerwowani, a cyfrowe subskrypcje WW, firmy znanej wcześniej jako Weight Watchers, były o 16% wyższe pod koniec pierwszego kwartału niż rok wcześniej”.

Fuj. To mnie po prostu zasmuca. Rozumiem, że chcę czuć się dobrze i być zdrowym, ale myśl, że ktoś czuje, że musi być bardziej szczupły przed powrotem do osobistej pracy po przejściu tych ostatnich 16 miesięcy, po prostu sprawia, że chce mi się płakać.

Dzieje się tak wiele wielkich rzeczy, gdy wracamy do „normalności”, a wywieranie presji, aby schudnąć, sprawia wrażenie, jakbyśmy byli podli dla siebie, prawda? Rodziny dostosowują się po miesiącach i miesiącach życia w ten sposób. Próba przyzwyczajenia się do powrotu na wyścig szczurów do pracy, pozostawienie biednego psa samego w domu po roku nieustannej wspólnoty i powrót do biurowej polityki to wystarczający stres, dzięki. Jest też kwestia trwającej pandemii, więc starając się uniknąć zachorowania w pracy z wciąż rozprzestrzeniającą się zarazą, nie powinniśmy też myśleć o tym, jak nasz żołądek mieści się w spodniach. Jeśli ludzkość kiedykolwiek zasłużyła na cholerną przerwę i strój biurowy, który zezwala na legginsy, to teraz.

Na przykład, dosłownie nie musimy tego robić sobie. Nie ma nic złego w tym, że chcesz wprowadzać do swojego ciała zdrową żywność i poruszać nim w sposób, który sprawia, że czujesz się niesamowicie, ale wywieranie na siebie presji, aby mieć określony typ sylwetki po powrocie do pracy po dość szalonym roku, jest po prostu okrutny. Jeśli tak właśnie teraz myślisz, zapraszam do życzliwości dla siebie. To biuro dostanie wszystko, co mu dasz, a jeśli chcesz kupić kilka par większych spodni (lub bardzo profesjonalnie wyglądających elastycznych spodni), niech tak będzie.

Wpis „ Ktoś próbuje zrobić coś z „biura biurowego” i „Po prostu przestań” pojawił się najpierw w Strasznej mamusi .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *