23 lipca 2024

Britney publikuje zjadliwą notatkę dla tych, którzy „nigdy się dla niej nie pojawili”

Britney Spears znalazła swój głos, wszyscy

Po burzliwej serii przesłuchań w kalifornijskim systemie sądowym Britney Spears nie ma czasu dla najbliższych jej osób, które „nigdy się dla niej nie pojawiły”, ale teraz, według gwiazdy popu, próbują „ocalić twarz” za pomocą „ sprawiedliwe” okazywanie poparcia publicznego.

Spears wygrała na początku tego tygodnia, kiedy sąd w tym tygodniu orzekł, że może zatrudnić własnego adwokata, aby zakwestionować konserwatorium, w którym działa od 2008 roku. W piątek piosenkarka udostępniła post na Instagramie, który brzmiał: „Nigdy nie zapominaj, kto cię zignorował, gdy ty potrzebował ich i kto ci pomógł, zanim jeszcze musiałeś zapytać.

Dla kontekstu, na początku tego tygodnia piosenkarka powiedziała sędziemu, że jej ojciec powinien zostać oskarżony o „nadużycie konserwatorskie” i że jej rodzina „powinna być w więzieniu”. Osobisty konserwator Spears (wyznaczony przez sąd) złożył dokumenty, w których twierdził, że ojciec piosenkarki próbował utrzymać kontrolę nad fortuną piosenkarki, wydając 2 miliony jej pieniędzy na opłaty prawne.

Co więcej, na poprzednim przesłuchaniu Spears twierdziła, że zabroniono jej wyjmowania wkładki domacicznej i przepisano jej lit wbrew jej woli – i wysłano ją do szpitala psychiatrycznego, jeśli nie wykonała poleceń ojca.

W przerażającym podpisie piosenkarka napisała: „Nie ma nic gorszego niż wtedy, gdy najbliżsi ci ludzie, którzy nigdy się dla ciebie nie pojawili, publikują informacje dotyczące twojej sytuacji, niezależnie od tego, jaka jest twoja sytuacja i mówią słusznie o wsparcie… nie ma nic gorszego niż to !! !!”

Fani uwielbiają to, jak Spears wydaje się przejmować sterami jej życia.

„Jak śmiesz, że ludzie, których kochasz najbardziej, mówią cokolwiek… czy nawet wyciągnęli rękę, żeby mnie podnieść o TIME !!!??? Jak śmiesz upubliczniać, że TERAZ CIEBIE OBOWIĄZUJE… czy wyciągnęłaś rękę, kiedy tonęłam ????? Włócznie pisali. „Znowu … NIE … więc jeśli to czytasz i wiesz, kim jesteś … i faktycznie masz czelność powiedzieć coś o mojej sytuacji, aby zachować twarz dla siebie publicznie !!!”

Inni fani chcieli, aby Spears wiedziało, że ją wspierają, bez względu na wszystko.

Podczas gdy Spears nie podała nazwiska osoby w swoim podpisie, fani podejrzewają, że uwagi piosenkarki są skierowane do jej siostry, Jamie Lynn Spears.

Inny fan przyrównał siostrę Spears do węża.

„Jeśli zamierzasz coś opublikować…. Proszę przestać z prawym podejściem, kiedy jesteś tak daleko od prawości, że to nawet nie jest śmieszne” – kontynuowała Britney w zjadliwym poście na Instagramie, dodając trzy emoji środkowego palca – „i miłego dnia !!!!!”

Fani Britney czuli, że ta tyrada będzie miała długi czas.

Następnie Britney zakończyła podpis krzykiem do fanów, którzy mieszkają z obłudnymi ludźmi: „PS, jeśli czytasz to dzisiaj i możesz się odnieść…. Przepraszam, bo wiem, jak to jest… i przesyłam Ci moją miłość ??? !!!!”

Post Britney Posts zjadliwa notatka dla tych, którzy nigdy się dla niej nie pojawili, pojawił się najpierw na Scary Mommy .

źródło

One thought on “Britney publikuje zjadliwą notatkę dla tych, którzy „nigdy się dla niej nie pojawili”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *