23 lipca 2024

Naomi Osaka była „przerażona” przed premierą swojej nowej serii Netflix

Osaka zabrała się na Twittera, aby otworzyć się na temat swojego nowego dokumentu, Naomi Osaka: Gra według własnych zasad

Naomi Osaka szturmem podbiła świat po zwycięstwie w US Open 2018 nad Sereną Williams . Po ukłonie Osaki jako Sportowca Roku ESPN, na Netflix pojawiły się nowe, trzyczęściowe filmy dokumentalne zatytułowane Naomi Osaka: Gra według własnych zasad ; a w dniu premiery Osaka ujawniła na Twitterze, że była „przerażona” wydaniem dokumentu.

Osaka , która znalazła się pod ostrzałem po wycofaniu się z French Open i Wimbledonu, aby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym, obawiała się, że seria przyniesie nową krytykę „w świetle wszystkiego, co się ostatnio wydarzyło, byłam przerażona tym wydaniem”, napisała na Twitterze.

„To nie jest mecz tenisowy, w którym wygrywam lub przegrywam, a stamtąd ludzie mogą powiedzieć, czy poszło mi dobrze, czy nie”– powiedziała w szczerym poście gwiazda tenisa, której imiennik Barbie już wyprzedała się po debiucie w zeszłym tygodniu. „To spojrzenie na moje życie z pewnych okresów i nie mogę walczyć z uczuciem zastanawiania się, jak to zostanie odebrane”.

„Musisz po prostu chodzić tam każdego dnia, próbując rozgryźć różne rzeczy… Każdy jest zbudowany inaczej. Dlatego wszyscy mamy różne mocne strony”, pisze Osaka.

Z niecierpliwością oczekuje, że widzowie zrozumieją jej proces decyzyjny dzięki filmom dokumentalnym, które są opracowywane od dwóch i pół roku, Osaka również zastanawiała się nad możliwością podzielenia się z fanami historią swojego życia.

„Mam nadzieję, że istnieją elementy, do których ludzie mogą się odnieść i może inne elementy, które pomogłyby ludziom zrozumieć, dlaczego dokonuję wyborów, których dokonuję” – mówi. „Jeśli nie, to też jest fajnie, zajęło mi to trochę czasu, ale zdaję sobie sprawę, że nie mogę zadowolić wszystkich i naprawdę nie próbuję. Kiedy kładę się spać w nocy, mogę tylko mieć nadzieję, że jestem w zgodzie ze sobą i mam nadzieję, że to samo brzmi dla każdego, kto to czyta. Jestem podekscytowany / zdenerwowany, żebyście to zobaczyli i mam nadzieję, że wam się spodoba lol. Kochaj was wszystkich i bądź bezpieczny.

Jej szczere uwagi na temat priorytetowego traktowania jej dobrego samopoczucia psychicznego są chwalone przez wielu, którzy odczuwają żniwo udawania, że wszystko jest w porządku.

Na początku tego miesiąca Osaka napisała esej dla magazynu Time, w którym powiedziała czytelnikom „to jest w porządku, że nie jest w porządku”.

„Mam nadzieję, że ludzie będą mogli się porozumieć i zrozumieć, że to w porządku, że nie jest w porządku; i można o tym porozmawiać. Są ludzie, którzy mogą pomóc, a na końcu każdego tunelu jest zwykle światełko” – powiedziała. „Michael Phelps powiedział mi, że mówiąc głośno, być może uratowałem życie. Jeśli to prawda, to było warto”.

Wpis, w którym Naomi Osaka była „przerażona”, aby wydać swoją nową serię Netflix, pojawił się najpierw w Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *