23 lipca 2024

Saga „Zmierzch” jest już dostępna na Netflixie, a Twitter traci rozum

Przygotuj się, aby poczuć wszystkie uczucia, gdy ponownie przeżyjesz piękny zamęt Zmierzchu

Och, ANGST! Byłeś Zespołem Edwarda czy Zespołem Jacoba ? Czy czułeś wszystkie uczucia, kiedy Bella i Edward w końcu się pobrali? Cóż, oto Twoja szansa, aby cofnąć zegar i marzyć o starym martwym kolesiu, który wygląda jak młody martwy koleś: filmy Zmierzch są dostępne do streamowania TERAZ na Netflix .

Kto mógłby zapomnieć o kultowej grze w baseball? DRAMAT, skarbie. Ponury wygląd. Niebiesko-szara paleta. CAŁKOWITA POWAŻNOŚĆ gry.

A Twitter, będąc Twitterem, stracił rozum w oczekiwaniu. Ludzie uporządkowali swój harmonogram, aby oglądać odpowiedź Pacific Northwest na Jane Eyre.

Lub, w niektórych przypadkach, planowali ze swoim najlepszym przyjacielem.

I najechał ich szafę.

"Dobrze. Czas wykopać mój sweter w nowiu i koszulkę Drużyny Edwarda, aby obejrzeć sagę o zmierzchu na Netflix” – czytamy w tweecie. „Wydaje mi się, że pamiętam, gdzie zostawiłem mój naszyjnik z herbem Cullena… będzie ZAPALONY”.

Inni obawiali się, że Robert Pattinson, po tak ciężkiej pracy, aby zdystansować się od serii, będzie odrobinę… przygnębiony na wiadomość.

Niektórzy ludzie byli szczęśliwi, mogąc ponownie obejrzeć stary faworyt.

Mimo to użytkownik Twittera zwrócił uwagę na błąd w filmie. Na przykład naprawdę duży, jeśli weźmiesz na poważnie całą sprawę z wampirami.

W piosence przewodniej ta osoba SHOOK.

Podczas gdy inny użytkownik zdecydował się zabrać Twilight w drogę. Mam na myśli godziny wspaniałej rozrywki w twojej kieszeni, po co w ogóle próbować się powstrzymywać?

Całkowite podekscytowanie, wszyscy.

Nie możesz oglądać filmów? Nie ma problemu. Ta osoba kazała ci to sprawdzić.

W słowach oszołomionego popu „żyj swoim życiem”.

Wpis Saga „Zmierzch” jest już w serwisie Netflix, a Twitter traci swój cholerny umysł pojawił się najpierw w Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *