19 czerwca 2024

David Beckham przypomina swoim synom, że był OG Funky Hair Dye

Jakakolwiek szansa na zawstydzenie naszych dzieci jest dobra good

David Beckham wie, jak postawić swoje dzieci na swoim miejscu . Ojciec czwórki dzieci opublikował niedawno zdjęcie swoich chłopców z farbowanymi włosami i chciał delikatnie im przypomnieć, że jest OG chłodnych włosów – i nadal jest.

Beckham opublikował na Instagramie zdjęcie swoich synów, którzy nie wyglądali na zbyt zadowolonych, że ich tata postanowił pofarbować włosy, aby pasowały do ich nowych „dos”. Syn Romeo pokazał swoje rozjaśnione, szaroblond włosy obok swojego młodszego brata Cruza, który stał się jasnoróżowy. Na cześć tej okazji Beckham wybrał platynową blondynkę, pisząc: „Czasami chłopcy muszą przypominać, kto zrobił to pierwszy w latach 90., patrząc na ich twarze, że nie są z tego zadowoleni”.

Jeśli masz nastolatki w swoim życiu, wiesz, jak łatwo jest ich zawstydzić. To może być tak proste, jak opowiadanie historii, opowiadanie dowcipu, a nawet oddychanie w tym samym pomieszczeniu co oni. Posiadanie czwórki dzieci z żoną Victorią Beckham — Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper — oznacza o wiele więcej szans w ciągu jednego dnia na zrujnowanie ich życia tylko przez bycie tobą.

Beckham słynie z farbowania włosów w przeszłości – często stając się platynową blondynką, gdy grał w piłkę nożną dla angielskiego Manchesteru United (i innych drużyn w późniejszej karierze). Był siłą na boisku i poza nim, ale największą pasję odnalazł w zostaniu ojcem.

„[Czas] mija naprawdę szybko” , powiedział o rodzicielstwie . „W jednej minucie trzymasz ich po raz pierwszy w szpitalu, a w następnej, oni prowadzą swój samochód. Ale to najbardziej wyjątkowa rzecz, nigdy bym niczego nie zmienił.”

Jego żona zgadza się, że ojcostwo dobrze na nim wygląda. „[David] jest najbardziej niesamowitym mężem [i] fantastycznym ojcem”, powiedziała ET w 2017 roku. „On inspiruje mnie każdego dnia. Nie tylko widząc go z dziećmi i jak mnie traktuje. To po prostu działa. Jesteśmy bardzo równi u siebie i jesteśmy naprawdę, naprawdę dobrym zespołem.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @brooklynbeckham

Jego dzieci zdają sobie sprawę, że ich tata jest niesamowity, nawet kiedy je zawstydza. Syn Brooklyn opublikował uroczą historię ich dwojga (i jego zaplecionych, rozjaśnionych włosów), mówiąc: „Szczęśliwego Dnia Ojca dla mojego niesamowitego taty i wszystkich niesamowitych ojców w moim życiu tak bardzo cię kochają”.

Beckham udostępnia również wiele zdjęć jego i dzieci w mediach społecznościowych. Niedawno podzielił się z nim i synem Romeo obserwacją Anglii pokonującej Niemcy, aby dostać się do finału. „Wyjątkowa noc ostatniej nocy na Wembley z fanami z powrotem na stadionie obserwującymi chłopców @englandbeat Germany .. Specjalnie, aby podzielić się tym z jednym z moich chłopców”, napisał pod zdjęciem.

Jego dzieci uczą się od najlepszych.

Post David Beckham przypomina swoim synom, że był OG Funky Hair Dye pojawił się jako pierwszy w Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *