15 kwietnia 2024

Nie, ten kostium nie jest zabawny

© SmashleyAshley.com

Nie, ten kostium nie jest zabawny

Zdjęcie za pośrednictwem Costumeish.com

Otwarcie przyznam, że Kim Kardashian nie jest osobą, która przychodzi mi na myśl, kiedy myślę o ludziach, z którymi się utożsamiam. Nasze życie nie mogłoby się bardziej różnić, jednak ona jest istotą ludzką, która zasługuje na mój szacunek jako bliźniego na tej planecie.

Widziałam, że pojawia się jako kostium, który jakiś dupek uznał za zabawny dodatek do tegorocznych kostiumów na Halloween dla kobiet.

I wiesz co? To nie jest cholernie zabawne. W ogóle.

Nikt z nas nie zna dokładnej historii tego, co stało się z Kim Kardashian w Paryżu, kiedy została okradziona, zakneblowana i trzymana na muszce. Jednak same te trzy szczegóły powinny wywołać co najmniej odrobinę empatii u każdego człowieka.

Podczas gdy Kim może siedzieć wysoko w swojej wieży z kości słoniowej ze swoimi futrami, drogimi samochodami i rzęsami z norek – jest kobietą tak jak ja, jest matką, tak jak wielu z nas, jest człowiekiem…. tak jak my wszyscy.

Gdyby ktoś z nas opublikował na naszych osobistych osiach czasu na Facebooku, że zostaliśmy okradzeni, związani i zakneblowani, podczas gdy uzbrojony bandyta ukradł nasze mienie (duże lub małe), każdy z naszych przyjaciół miałby mnóstwo empatii i współczucia dla nas.

Dlaczego? Ponieważ TO JEST KURWA STRASZNE.

Jako kobieta mogę ci powiedzieć, że bałabym się o moje fizyczne bezpieczeństwo; myśli: „Czy ta osoba wyrządzi mi krzywdę? Zgwałcić mnie? Zamordować mnie? na pewno błysnęłoby w moim mózgu. Czy możesz sobie wyobrazić, jak traumatyczne byłoby coś takiego? Jestem pewien, że wielu z was WIE, jakie to przerażające, ponieważ wielu z was doświadczyło podobnych lub gorszych sytuacji.

Jednak ponieważ jest to Kim Kardashian i wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do żartowania z jej stylu życia i jej męża, dla wielu stało się to żartem. Niektórzy nawet nie wierzą, że to się stało. Ludzie twierdzą, że był to chwyt public relations – posunięcie, aby więcej osób oglądało ich bardzo popularny program, Keeping Up With the Kardashians .

Trzeba by być dość chorym i pokręconym, żeby wykonać taki ruch, więc będę wierzył, że to, co zostało zgłoszone policji, jest prawdziwą historią. Poza tym szczerze wierzę, że ta kobieta bała się o swoje bezpieczeństwo i swoje życie. Kto by nie chciał??

Powiem, że ten kostium na Halloween jest obrzydliwy.

Powiem, że producent, który wykonał ten kostium, promuje przemoc.

Powiem też, że ludzie, którzy go kupują, nie tylko wyśmiewają się z Kim Kardashian, ale także sami promują przemoc.

To nie to samo, co noszenie maski Donalda Trumpa lub Hillary w Halloween.

Jak u licha jest to zabawne?

To nie jest zabawne. Niezależnie od twoich uczuć wobec Kim Kardashian, żadna istota ludzka nie zasługuje na to, by być związanym, zakneblowanym, obrabowanym i trzymanym na muszce, obawiając się o swoje życie. Nie, nawet kogoś, kto przypadkowo przynosi klejnoty warte dziesięć milionów dolarów, aby wziąć udział w tygodniu mody w Paryżu. Nie, nawet kogoś, kto może wydawać się nieco oderwany od rzeczywistości. Nie, nie ktoś, kto każdego dnia publikuje milion swoich zdjęć, na których znajduje się wiele ich rzeczy osobistych, i nie, nawet ktoś, kto publikuje swoje nagie zdjęcia.

Żadne z powyższych nie jest zaproszeniem do okradzenia ani wyjątkiem od powszechnego przekonania, że wszyscy zasługujemy na swoją prywatność i swobodę pójścia spać w nocy i nie martwienia się, że grupa mężczyzn udających policjantów wejdzie do naszego mieszkania, krawat nas, zagrażać naszemu życiu i kraść nasze rzeczy.

Niektórzy twierdzą, że afiszowanie się jej dobytkiem było tylko zaproszeniem, aby to się jej przydarzyło. To kultura gwałtu w najlepszym wydaniu. Jak zwykle.

Oczywiście! Jak kobieta może opublikować zdjęcie swojego nowego stroju lub nowego pierścionka zaręczynowego i NIE oczekiwać, że będzie związana w łazience zastanawiając się, co może jej się przydarzyć. *WYMIOCINY*

Ten kostium Kim Kardashian szkodzi nie tylko jej, ale wszystkim ofiarom przemocy domowej. Ten kostium jest przykładem kultury gwałtu. Ta firma dosłownie zarabia na czyjejś wiktymizacji z uzasadnieniem, że o to prosiła.

To gówno obwiniające ofiarę musi się skończyć.

Trauma jednej kobiety nie powinna być maskaradą innej. W sezonie, w którym szukamy czegoś słodkiego, tym, co naprawdę musimy być oszustwem lub leczyć, jest współczucie i empatia. Tak, nawet dla Kim Kardashian.


Trauma jednej kobiety nie powinna być maskaradą innej. #Kim Kardashian
Kliknij, aby tweetować


Jeśli podoba Ci się moja strona, czy mogę uprzejmie prosić o głosowanie na brązowy baner poniżej? Każdy głos bardzo pomaga mojej stronie! Dziękuję Ci! ?

Post Nie, ten kostium nie jest zabawny pojawił się jako pierwszy na Smashley Ashley .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *