23 lipca 2024

Mężczyzna w makijażu? O MÓJ BOŻE!

© SmashleyAshley.com

Debiut Jamesa Charlesa CoverGirl!

Obraz za pośrednictwem CoverGirl

James Charles CoverGirl nowa fa

Facet w makijażu?! O MÓJ BOŻE, ŚWIAT SIĘ KOŃCZY! Ce

W tym tygodniu przeglądałam Facebooka i dowiedziałam się, że nową twarzą CoverGirl jest 17-letnia sensacja YouTube, James Charles — mężczyzna .

To sprawiło, że się uśmiechnąłem, szczerze. Na Instagramie są ludzie, których śledzę, którzy mają całkiem niezłe tutoriale dotyczące makijażu, takie jak Angel Merino , Mario Dedivanovic , Patrick Ta i oczywiście nowa twarz CoverGirl, James Charles na YouTube .

Są nie tylko utalentowani, ale niewiarygodnie piękni. Umiejętności i oddanie ich rzemiosłu są naprawdę oszałamiające. Chciałabym tylko zrobić coś tak kreatywnego z setkami kosmetyków w mojej łazience, z których połowę nie mam pojęcia, jak używać .

Przeglądając Facebooka, natknąłem się na mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy na temat wiadomości o debiucie Jamesa Charlesa CoverGirl.

Oczywiście.

Pojawiło się wiele niechęci do nowej CoverGirl, nawet artykuł zatytułowany: Perversion Watch: CoverGirl Marketing Makeup to Teenage Boys, w którym autorka, Jennifer LeClaire, mówi, że CoverGirl „prowadzi program rozmycia tożsamości”, a ostatnia linijka jej artykułu została przeczytana "Boże pomóż nam. Módlmy się przeciwko temu tsunami perwersji wznoszącemu się dla dobra następnego pokolenia”.

DOBRY PANIE. Ci ludzie wprawiają mnie w zakłopotanie, że jestem chrześcijaninem; tak jakby mężczyzna jako twarz CoverGirl sprawił, że nastoletni mężczyzna, który przestrzega tradycyjnych ról płciowych, chciałby nosić makijaż. Jezus.

Nie daj Boże, świętujemy siedemnastolatka za osiągnięcie czegoś, o czym wielu ludzi tylko pomarzyć. Czy wiesz, ile celebrytów oddałoby lewą nerkę, żeby dostać taki koncert? James Charles ma siedemnaście lat. Czy możesz sobie wyobrazić, jak bardzo byłabyś podekscytowana w wieku siedemnastu lat , gdy zostałabyś poproszona o bycie twarzą CoverGirl – robiąc coś, co nie tylko KOCHASZ, ale także coś, w czym jesteś niesamowicie utalentowany? Ile osób może tak o sobie powiedzieć w tak młodym wieku? Niewiele.


Czy wiesz, ile celebrytów oddałoby nerkę za taki koncert? #James Charles #CoverGirl
Kliknij, aby tweetować


Proszę osoby, które mają z tym problem, aby wyobraziły sobie na chwilę SWOJE dziecko; wyobraź sobie, że ich pasja i aspiracje spotkały się z propozycją bycia częścią czegoś, co naprawdę kochają, bycia twarzą marki, która zachęca, jak mówi CoverGirl: „wzorami do naśladowania i łamaczami granic, nieustraszonym wyrażaniem siebie, wstawaniem się za tym, co wierzą i redefiniują, co to znaczy być pięknymi”?

Zgodnie z opisem CoverGirl, czego jeszcze możesz chcieć lub chcieć dla swojego dziecka?

Jak powiedział James Charles w swoim poście na Instagramie, gdzie ogłosił swój debiut CoverGirl:

Jestem bardzo podekscytowana i przytłoczona, szczęśliwa i zdumiona i oczywiście SHOOK, aby ogłosić, że jestem najnowszą twarzą @covergirl . Pierwszy w historii męski ambasador marki i jestem bardzo zaszczycony i podekscytowany współpracą z tak kultową marką. Zacząłem swój Instagram rok temu, aby inspirować innych i jako artystyczny punkt wyjścia do kreatywnego stawiania sobie wyzwań. Mam szczerą nadzieję, że to pokazuje, że każdy może nosić makijaż i może zrobić wszystko, jeśli ciężko pracujesz. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami wszystkim, co mamy w zanadrzu, ale zaufaj mi, kiedy mówię, że będzie naprawdę dobrze. ?? upewnij się, że @covergirl stronę @covergirl , aby uzyskać więcej informacji wkrótce, a także mój nowy bff @katyperry aby uzyskać urocze zdjęcie! ? Bardzo dziękuje Wam wszystkim. Nie byłoby to możliwe bez was wszystkich”.

Wiesz, kim byś był, gdyby Twoje dziecko zostało wybrane do czegoś takiego? CHOLERNIE DUMNY. Nie tylko dlatego, że Twoje dziecko zostało wybrane do tak niesamowitej szansy, ale również dlatego, że jego tożsamość, przekonania, pasja, umiejętności i oddanie prowadzą go do tej szansy w pierwszej kolejności.

Przypnij na później!

Przyklaskuję CoverGirl za przełamanie schematu, za zmianę czegoś, co w przeszłości wydawało się im dobrze działać z takimi celebrytami jak Drew Barrymore, Katy Perry itp. CoverGirl nie tylko zasłużyła na mój biznes, ale warto podkreślić, że połączyli swoją markę z grupą ludzi, którzy często są spychani w dół i pomijani – ludźmi, którzy doświadczyli ucisku w najgorszy sposób, i rozpoczęli rozmowę – kontynuowali rozmowę – to jest tak warte posiadania. Młodsi członkowie społeczności LGBTQ, którzy widzą tego młodego mężczyznę jako twarz CoverGirl, mają inną osobę, na którą mogą spojrzeć; kolejna osoba, która nie boi się żyć z odsłoniętymi pręgami – swobodnie . CoverGirl to jeszcze jedna firma, która normalizuje wspaniałą grupę ludzi, którzy zasługują na to, by być widzianymi i słyszanymi – którzy POWINNI być widziani i słyszani.

Wiesz, co mówię? BRAWO, Jamesie Karolu! Dobrze dla ciebie. Cieszę się, że Twoja ciężka praca, poświęcenie i nieustraszoność, aby być tym, kim jesteś, opłaciły się w tak wspaniały sposób. Chociaż zawsze będą hejterzy, jeśli chodzi o wyrażanie swojego prawdziwego ja, muszę powiedzieć, że wielu ludzi ci kibicuje i dopinguje – a ja sam jestem jedną z tych osób. Dobre dla was i życzę dużo dalszych sukcesów!

Jeśli podoba Ci się moja strona lub ten post, czy mogę uprzejmie prosić o kliknięcie na brązowy baner poniżej? Zwykły głos na moją stronę liczy się DUŻO WIĘCEJ niż myślisz! Dziękuję bardzo!

Post Mężczyzna w makijażu? O MÓJ BOŻE! pojawił się pierwszy na Smashley Ashley .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *