23 lipca 2024

Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

© SmashleyAshley.com

Kiedy byłam w ciąży z córką, prowadziłam na komputerze dziennik ciąży. Każdej nocy otwierałem nowy dokument, datowałem go i zaczynałem pisać o wzlotach i upadkach ciąż tego dnia.

Dokumentowałem wizyty u lekarza, jaka była duża (tzn. jesteś teraz wielkości awokado!), śmieszne rzeczy, które lekarz mi mówił: „Woah! Twoja waga jest trochę wyższa, musisz odpuścić węglowodany!” i żartuję, że Baby Barb była odpowiedzialna za moje uzależnienie od węglowodanów.

Moim ostatecznym planem było wydrukowanie każdego z wpisów do dziennika, które zrobiłem na komputerze i umieszczenie ich w małej książeczce dla dzieci, która dokumentowała moją ciążę, którą później mogłam pokazać mojej córce.

Cóż, z czasem na świat przyszło dziecko i zanim się zorientowałem, ładowałem jej niekończące się zdjęcia z aparatu cyfrowego na komputer. Już dawno zapomniałam o swoim dzienniku ciążowym i byłam teraz w trybie pisania o jej codziennych zmianach jako niemowlęcia w nowej serii dzienników – w połączeniu z miliardami zdjęć, które codziennie przesyłałem z mojego aparatu.

Cóż, to było w czasach, gdy nikt nie trzymał zdjęć w telefonie. Barb urodził się w 2007 roku i wtedy był to czas, kiedy wciąż używaliśmy aparatów cyfrowych do dokumentowania wszystkiego, w przeciwieństwie do dzisiejszego, kiedy wszystko żyje na naszym urządzeniu mobilnym.

Rzeczywiście, komputer się zawiesił.

Byłem zdewastowany. Wszystko, co napisałem przed jej narodzinami, zniknęło, a wszystkie zdjęcia, które przesłałem do komputera, zniknęły.

Miałem zerową ochronę kopii zapasowej i wszystko straciłem.

Byłem takim bałaganem. Nigdy nie zapomnę dnia, w którym zabraliśmy komputer do działu IT w Staples, gdzie powiedzieli, że nie byli w stanie odtworzyć dla nas informacji, ponieważ nie mogli nawet uruchomić komputera.

Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

Jeśli brzmi to znajomo – mam nadzieję, że nie jestem sam i nie jestem jedyną osobą, która kiedykolwiek to zrobiła – mam dla Ciebie naprawdę niesamowite rozwiązanie o nazwie Acronis True Image 2017 .

Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

Muszę porozmawiać z niesamowitymi ludźmi z Acronis, a ich osobiste oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych jest numerem jeden — a oto dlaczego:

  • Produkt jest łatwy w użyciu. Instalacja zajmuje dosłownie dwa kliknięcia, a instalacja zajmuje mniej niż dwie minuty.
  • Acronis wykonuje pełną kopię (np. zdjęcie) Twojego komputera, w tym aplikacje, filmy, ustawienia itp.
  • Możesz wykonać kopię zapasową swoich osi czasu w mediach społecznościowych! Jakie to niesamowite!? Teraz każdego dnia przesyłamy wszystko na Facebooka i widzimy to tylko raz, gdy pojawia się rok lub dwa później w naszych „Wspomnieniach” na Facebooku. Nie w przypadku Acronisa — możesz zalogować się na Facebooku i wykonać kopię zapasową swojej osi czasu, dzięki czemu wszystko, co przesłałeś na Facebooka, będzie zapisane w jednym bezpiecznym miejscu.
  • Acronis oferuje również chmurę Acronis Cloud, w której możesz przechowywać wszystko, ale możesz także zapisywać na zewnętrznym dysku twardym lub w udziale sieciowym. To trzy miejsca, w których możesz zapisać – już nigdy nie stracisz swoich informacji!
  • Możesz wykonać kopię zapasową swoich urządzeń mobilnych! Ile zdjęć masz teraz w telefonie? Jeśli jesteś podobny do mnie, to ponad dziesięć tysięcy! (BEZ ŻARTÓW!) Wystarczy pobrać aplikację ze sklepu z aplikacjami (dostępna również na Androida) i możesz pobrać i zapisać wszystko, od filmów, zdjęć i notatek do chmury Acronis, gdzie wszystko jest bezpiecznie przechowywane na wypadek utraty telefonu lub zawiesza się na tobie.
  • Acronis to jedyne rozwiązanie, które pozwala na przechowywanie całego systemu operacyjnego w chmurze – dokładny obraz w jednym pliku! To całkiem niesamowite!
  • Następnie możesz skonfigurować program Acronis, aby pobierał i zapisywał to, co chcesz, zgodnie z określonym harmonogramem. Jeśli korzystasz z komputera codziennie, możesz ustawić go tak, aby zapisywać codziennie lub możesz ustawić go na co tydzień, co drugi tydzień itp.
  • Po wykonaniu pierwszego pobrania/skopiowania komputera Acronis pobierze tylko zmiany wprowadzone na komputerze/urządzeniu.

Zapisz swoje cenne wspomnienia z @Acronis Click To Tweet

Brzmi nieźle, prawda? Żałuję, że nie miałam tego złego chłopca w 2007 roku, kiedy byłam w ciąży z Barb – miałabym dużo więcej zdjęć do podzielenia się na moje Czwartki Odrzucenia i ten niesamowity dziennik, który prowadziłem! W tej chwili wszystko, co mam, to funkcja wspomnień na Facebooku, a następnie wszystkie zdjęcia, które faktycznie wywołałem, gdy była dzieckiem (dzięki BOGU).

Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

Mam naprawdę niesamowitą nagrodę, aby się z tym zgodzić! Dostaję też dla siebie srebrny 9,7-calowy iPad Pro Wi-Fi 128 GB i Acronis True Image 2017 na 5 komputerów z 1 TB subskrypcji Acronis Cloud !

Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

Jak wejść? Po prostu śledź Acronis na Twitterze , sprawdź je naFacebooku lub YouTube, a następnie zostaw komentarz do posta na Facebooku, który Cię tu zaprowadził ( lub kliknij tutaj ) i powiedz mi, dlaczego potrzebujesz tego oprogramowania w swoim życiu, lub powiedz mi, kiedy kiedy straciłeś wszystkie swoje cenne informacje! Barb i ja wyciągniemy zwycięzców w nasz tradycyjny sposób – z wielkiej miski kuchennej 4 stycznia 2017 r. za pośrednictwem wideo na żywo na Facebooku, w którym ogłosimy zwycięzcę iPada i Acronis True Image 2017!

Koniecznie sprawdź Acronis, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitych funkcjach i funkcjach!

Dziękuję za zatrzymanie się! Jak zawsze, kliknięcie na brązowy baner poniżej jest głosem na moją stronę i pomaga bardziej niż myślisz! Dziękuję Ci!

Ujawnienie związku materialnego: Jest to „post sponsorowany”. Firma, która go zasponsorowała, wypłaciła mi rekompensatę w formie gotówki, prezentu lub innej wartościowej rzeczy za jej napisanie. Niezależnie od tego polecam tylko produkty lub usługi, z których korzystam osobiście i wierzę, że będą dobre dla moich czytelników. Chciałbym również zaznaczyć, że jeśli rzeczywiście to czytasz, jestem pod wielkim wrażeniem. Moim ulubionym kolorem jest zielony, chyba że mówimy o ulubionym kolorze ubioru, to jest to czarny lub biały. A ty? Ujawniam to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255 : „Wytyczne dotyczące korzystania z adnotacji i świadectw w reklamie”.

Post Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem, pojawił się najpierw na Smashley Ashley.

źródło

One thought on “Jeden z największych błędów, jakie kiedykolwiek popełniłem

  1. Nie wiem czy wiesz ale tworzysz bardzo ciekawe i inspirujące treści. Trzymaj dalej tak wysoki poziom, a już wkrótce osiągniesz szczyty wyszukiwarek na topowe frazy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *