15 kwietnia 2024

Blake Lively wzywa paparazziego do „podstępnych” zdjęć dzieci

Opisała incydent jako przerażający i poprosiła publikację o usunięcie zdjęć

Blake Lively kończy z paparazzi, którzy nadal nękają ją i jej dzieci, gdy jest publicznie. Wybuchła Daily Mail na temat tego, co nazywa „przerażającymi” momentami ze swoimi fotografami podczas niedawnej wycieczki z córkami James, 6, Inez, 4 i Betty, 21 miesięcy.

Była Plotkara i żona Ryana Reynoldsa napisały żarliwą odpowiedź na tabloid w usuniętym już poście. Na zdjęciach widać, jak pcha dzieci w wózku, a drugie uśmiecha się i macha do kamery — ruch, który nazywa „podstępnym”.

Jej słowa do gniazdka, uchwycone przez Komentarze by Celebs, zaczynają się: „Edytujecie razem te obrazy, aby wyglądały, jakbym szczęśliwie machał, ale to jest podstępne”.

Żywy kontynuował: „Moje dzieci były śledzone przez cały dzień przez mężczyznę. Wyskakiwanie. A potem ukrywanie się. Nieznajomy na ulicy zamienił z nimi słowa, ponieważ to było dla niej tak przygnębiające. Prawdziwa historia: moje dzieci przez cały dzień były śledzone przez mężczyznę, wyskakiwały, a potem się ukrywały. Nieznajomy na ulicy zamienił z nimi słowa, ponieważ to było dla niej tak przygnębiające. Kiedy próbowałem spokojnie podejść do fotografa, którego wynająłeś do zrobienia tych zdjęć, aby z nim porozmawiać, uciekał – i wyskakiwał ponownie w następnej przecznicy”.

Mama trójki powiedziała również, że próbowała „spokojnie podejść” do fotografa, ale on po prostu uciekał, by po kilku chwilach pojawić się ponownie.

„Fotografowie, którzy ze mną rozmawiali, mogłem zgodzić się na uśmiech i pomachanie i pozwolić im zabrać moje zdjęcie moim dzieciom, jeśli zostawią moje dzieci w spokoju – bo to było przerażające” – powiedziała, odnosząc się do drugiego zdjęcie jej uśmiecha się.

Lively zakwestionowała również referencje osób, które mają tak bliski kontakt z jej małymi dziećmi.

„Czy sprawdzasz tło zdjęć, które płacisz za prześladowanie dzieci?” zapytała. „Gdzie tu jest twoja moralność? Chciałbym wiedzieć. A może po prostu nie dbasz o bezpieczeństwo dzieci?”

Lively nie jest jedyną gwiazdą, która kwestionuje taktykę paparazzi. Kristen Bell jest częścią „ Zasad zakazu korzystania z dzieci ”, aby uniemożliwić dzieciom dostęp do publicznych zdjęć publikowanych w Internecie. Zaledwie kilka tygodni temu Gigi Hadid napisała list otwarty do paparazzi, prosząc ich o niepublikowanie zdjęć jej i 9-miesięcznej córki Zayna Malika, Khai.

„Dla dziecka mogę sobie wyobrazić, że bliskie lub dramatyczne szaleństwa paparazzi muszą być przytłaczające i dezorientujące… nadal jako dorosły rozumie i często sobie z tym radzi” – napisał po części Hadid.

„Przynajmniej” – podsumował Lively – „słuchaj swoich zwolenników. Oni również rozumieją, że to mroczne i denerwujące, że płacisz ludziom za prześladowanie dzieci. Proszę przestań płacić dorosłym dupkom za ukrywanie się i polowanie na dzieci. Jest mnóstwo zdjęć, które mógłbyś opublikować bez dzieci. Proszę usunąć. No chodź. Idź z duchem czasu.

Wpis Blake Lively wzywa paparazzi do „podstępnych” zdjęć dzieci pojawił się najpierw w Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *