19 czerwca 2024

Przepis na Wirusowy TikTok „Boat Dip” jest niesamowity – i całkowicie łatwy

Zawsze lubiłem dobrą kąpiel. Właściwie nie mam problemu z przygotowaniem posiłku z opakowania mieszanki cebulowej, pojemnika śmietany i torebki Ruffles. Po zmieszaniu tej tandetnej mikstury wyliżę nawet łyżkę.

Każda moja rodzinna funkcja ma swój dip, a niektóre z moich ulubionych wspomnień z dzieciństwa dotyczą mnie, mojej mamy i sióstr zebranych wokół telewizora, którzy zamiast posiłku spożywają jakiś dip na kolację.

Jestem też frajeremmeksykańskiego jedzenia, więc kiedy widzę nowy przepis, który ma w sobie przyprawy do taco, ser i kwaśną śmietanę, moim celem jest wypróbowanie go tak szybko, jak to tylko możliwe.

Przepis Boat Dip znalazłem na TikToku z moją córką. Zawsze szukamy nowych trendów kulinarnych do wypróbowania, a TikTok jest naszym głównym źródłem.

@sarahyarnelle Najlepszy meksykański zimny dip. Mój mąż jest w niej zakochany, podobnie jak reszta mojej rodziny! ##foryou ##camping ##jezioro ##boatfood ##chipdip ##jedzenie ♬ oryginalny dźwięk – user1575385849509


Dowiedziałem się, że ma swoją nazwę, ponieważ jest to coś, co można łatwo zrobić, wrzucić do lodówki i zabrać na łódkę.

Cóż, nie mam łodzi, ale nie pozwoliłem, żeby to powstrzymało mnie przed pójściem do sklepu i zdobyciem wszystkiego. Po przewinięciu musiałem wyleczyć moje pragnienie dipów, które pojawiło się, gdy tylko zobaczyłem ten pyszny dip zgarnięty przez niektóre Fritos. Ooo tak.

@lnoden Nic nie widzieliśmy ##lakelife ##boatdip ##przekąski ##mukbang ##tiktokfoodie ##wakacje ♬ oryginalny dźwięk – Lindsey N

W końcu nie chcę niczego więcej w tym życiu, niż cieszyć się zimnym dipem na bazie kwaśnej śmietany z grubym, słonym chipsem kukurydzianym na podłodze w kuchni, na plaży lub gdziekolwiek, u diabła, chcę go zjeść.

Kolejną atrakcyjną rzeczą w tym przepisie jest to, że jest tak łatwy i tani. W tej chwili możesz nawet mieć pod ręką niektóre składniki. Moja rada jest taka, żebyś sprawdził i zaczął miksować.

Dzięki uprzejmości Katie Bingham Smith

Wszystko, czego potrzebujesz, to: 1 paczka tartego sera (użyłem bardzo ostrego sera cheddar i był taki dobry, ale pepper jack też byłby niesamowity).

1 pojemnik kwaśnej śmietany

1 puszka Rotela

1 puszka kukurydzy (jest to opcjonalne i pominęłam ją, ponieważ wydawała się zbyt zdrowa)

1 opakowanie przyprawy do taco

Wymieszaj to wszystko razem i pozostaw na noc.

@mrsmichelehamilton Dzięki @lnoden za przepis! ##boatdip ##texasmom ##funrecipes ♬ oryginalny dźwięk – mrsmichelehamilton

Teraz muszę być szczery i powiedzieć, że nie zrobiłem tego ostatniego kroku, zanim go spróbowałem – więc jeśli możesz to zrobić, jesteś lepszy ode mnie. Musiałem spróbować od razu i to było niesamowite. Frytki i dip to moja słabość, a proszenie mnie, żebym poczekał przez noc, żeby spróbować, jest trudniejsze niż nie zaglądanie do skarpety w wigilijny wieczór, po tym, jak moi rodzice napełnili je i poszli spać.

Jednak następnego ranka musiałem ponownie zanurzyć się w tej misce do dipów i tak, było jeszcze lepiej.

Dzięki uprzejmości Katie Bingham Smith

Moim dzieciom bardzo się spodobał i pomyślały, że dobrze będzie też z oliwkami, więc zrobimy to następnym razem (ponieważ następnym razem będzie totalnie , bo pierwszego pojemnika już nie ma).

Jeśli regularnie robisz tacos, byłoby to świetne rozsmarowanie na tortilli z mąki i zwieńczone wszystkimi ulubionymi nadzieniami taco.

Będzie to również świetna warstwa w 7-warstwowym dipie i może być zwieńczona pokrojonymi pomidorami, oliwkami, sałatą i cebulą.

Widzisz, jakie to jest wszechstronne? To znaczy, głupi byłbym, gdybym tego nie spróbował.

Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że to może być mój nowy ulubiony dip i zastąpi mój stary przepis na taco, który zabierałem na każdą imprezę, na którą byłem zaproszony, chociaż myślę, że ten przepis był w połowie powodem, dla którego zostałam zaproszona. wielu w pierwszej kolejności.

To będzie hazard, ale jestem gotów zobaczyć, czy pasuje tak dobrze, jak mój stary przepis.

Więc następnym razem, gdy pójdziesz na spotkanie, uderzysz na plażę, albo nie jesteś pewien, co zrobić na obiad, spróbuj.

Nie trzeba jej jeść na łodzi, żeby dobrze smakowała. Wiem o tym, ponieważ dziś rano cieszyłam się połową pojemnika w mojej kuchni i nie czułam, że w ogóle mnie ominęła. Może się to nazywać „dipem z łodzi”, ale równie dobrze sprawdza się nad zlewem kuchennym.

Wpis Wirusowy przepis TikTok „Boat Dip” jest niesamowity – i totalnie łatwy pojawił się jako pierwszy w Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *