23 lipca 2024

Pamiątkowy album dla dziecka – jak go wykonać?

Beztroskie dzieciństwo jest wszystkim, co chcesz zapewnić swojemu maleństwu. Pragniesz uchronić je od zła całego świata, a podarować wyłącznie najpiękniejsze chwile. Czy jest to realne? Oczywiście! Zaprojektuj bajkowy fotoalbum i wręcz dziecku na pierwszy roczek, a utrwalisz cudowne wspomnienia. Jak stworzyć tak wyjątkową pamiątkę?

Unikalny prezent na roczek

Ukończenie przez malucha pierwszego roczku jest znakomitą okazją do świętowania w rodzinnym gronie. Bez względu na to, czy planujesz urządzić dziecku huczne przyjęcie, czy celebrować piękne chwile w kameralnym kręgu, zadbaj o prezent, który będzie niezapomnianą pamiątką.

Jako doradca ds. prezentów proponuję unikalny fotoalbum pełen uroczych kadrów ze słodkiego dzieciństwa Twojego brzdąca. Zdjęcia podsumowujące pierwszy rok życia wciąż będą wzruszać po latach i dostarczać emocji, które trudno opisać słowami. Fotografie z uśmiechniętą twarzyczką malca wyrażą wszystko, co zawiera w sobie beztroska codzienność każdego dziecka. Wejdź na Colorland i rozpocznij projekt, który zachwyci bliskich. Oto instrukcja krok po kroku!

Przygotuj zdjęcia i wybierz szablon

Wybierz zdjęcia, które znajdą się na kartach eleganckiego fotoalbumu. Mogą to być fotki z prywatnej kolekcji lub profesjonalne kadry wykonane podczas sesji zdjęciowej u fotografa. Wrzuć je do jednego folderu, by nie tracić czasu na przeszukiwanie kolejnych plików. Na stronie Colorland wybierz interesujący Cię produkt, a następnie określ, który szablon pasuje stylem do Twoich zdjęć. Udało się? Świetnie! Pora na kolejny krok.

Projekt w kreatorze online

Po kliknięciu przycisku Rozpocznij projektowanie przeniesiesz się do kreatora, w którym zagospodarujesz każdą stronę albumu. Tworzenie kompozycji jest bajecznie proste, bo wszystko odbywa się intuicyjnie na zasadzie przeciągania grafik i dodawania fotek.

Masz tu jednak mnóstwo możliwości, by stworzyć unikalne dzieło. Do Twojej dyspozycji jest obszerna galeria klipartów, a także cyfrowe ramki i maski. Wiele elementów możesz edytować, zmieniając ich kolor i położenie. Zdecyduj także o układzie zdjęć, klikając przycisk Układ znajdujący się po prawej stronie edytora. Wybierz jeden z proponowanych lub stwórz własny.

Dodaj własny tekst

Aby Twój prezent dla dziecka był kompletny, musisz go spersonalizować. Tę czynność wykonasz, dodając w edytorze tekst. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu, także na okładce. Wpisz imię dziecka, datę urodzin lub dowolne hasło. Wnętrze albumu również możesz wzbogacić o ciekawe sentencje. Piękne życzenia, dedykacja, cytaty lub fragment ulubionego wierszyka – od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Dopasuj krój czcionki oraz kolor do charakteru albumu, a stworzysz kompletną, zachwycającą całość.

Doskonała pamiątka na lata

Fotoalbum skrywający najpiękniejsze kadry z dzieciństwa to uroczy i przemyślany prezent dla dziecka. Dorastający maluch z przyjemnością będzie wracać do chwil, które utrwalono w kadrach, a po latach, jako dorosła osoba, z dumą zaprezentuje piękne wspomnienia kolejnym pokoleniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *