23 lipca 2024

Zbieranie funduszy jest do bani

© SmashleyAshley.com

Zbieranie funduszy jest do bani

Spójrzmy prawdzie w oczy, rodzaj ciosów w zbieraniu funduszy.

Zawsze ścigasz przyjaciół i rodzinę, błagając ich, aby kupili to, co Twoje dziecko slanguje w tym miesiącu, aby zebrać pieniądze na wycieczkę lub rozszerzyć nowy program muzyczny w szkole.

Niestety to zło konieczne. Jeśli nie przyczyniasz się do zbierania funduszy, wyglądasz jak zły rodzic, a jeśli to robisz, łapiesz dzieci po okolicy i walisz w drzwi, próbując sprzedać ciasteczka i pizzę sąsiadom, którzy są teraz , cudownie BEZGLUTENOWY.

Nie będę kłamać, kiedy powiem, że czasami po prostu powiedziałem „KREW TO!” i wypisałem czek na 100,00 dolarów i wysłałem moje dziecko w drogę.

Mój mąż i ja nigdy nie odrzucamy dzieci, które zbierają fundusze, dlatego nigdy nie brakuje nam ciasta ani popcornu. Tak, popcorn- właściwie właśnie kupiliśmy torbę od skautów w zeszłym tygodniu za PIĘTNAŚCIE DOLARÓW. Tak, dobrze to przeczytałeś, wydaliśmy 15 dolarów na TORBĘ POPCORN.

Cóż, przyjaciele, mamusie i tatusiowie z PTA, mam dobre wieści. Niedawno poznałem nową firmę o nazwie KEEKA. Keeka skontaktowała się ze mną i podzieliła się swoim modelem pozyskiwania funduszy, i muszę przyznać – to cholerny geniusz .

Zbieranie funduszy jest do bani

Członkowie PTA lub organizatorzy fundraisingu logują się na Keeka.com i po prostu składają zamówienie na słuchawki.

Słuchawki? CO?! Zostań tu ze mną przez chwilę…

Zamawiasz dwadzieścia par słuchawek za 60,00 USD. Przychodzą w paczkowanym pudełku (co jest całkiem urocze, jeśli mnie pytasz).

Rodzaj ciosów w zakresie pozyskiwania funduszy

Twoje dziecko jest teraz wyposażone w pudełko ze słuchawkami, które dosłownie przemawiają do niemal każdego posiadacza smartfona.

Jak lubisz ONE jabłka? Wyobraź sobie, o ile łatwiej byłoby to w naszych czasach? Zamiast nosić ze sobą tę broszurę i próbować wciskać 25 dolarów papieru do pakowania, dzieci mogą teraz być wysyłane i wszędzie z fajnym pudełkiem KEEKA pełnym słuchawek. I powiedzmy sobie szczerze, kto nie kupił co najmniej trzech zapasowych słuchawek? Lub, jeśli jesteś moją rodziną, kupujesz nową parę za każdym razem, gdy wybierasz się w podróż, ponieważ pewna osoba wydaje się ją gubić na KAŻDYM PRZYSTANKU. (*kaszle* BARB MARLEY *kaszle*)

Strona KEEKA jest tak łatwa w użyciu. Wystarczy zalogować się na www.Keeka.com i złożyć zamówienie na liczbę pudełek (po 20 zestawów słuchawek), które chcesz.

Zbieranie funduszy jest do bani

To, co jest niesamowite w Keeka, to to, że ich słuchawki kosztują 3,00 USD za parę, a większość sprzedaje je za 10,00 USD. Do diabła, w San Diego, gdzie dostajesz 15 dolarów za paczkę popcornu, prawdopodobnie mógłbyś je nawet sprzedać za więcej! Tak więc, jeśli sprzedałeś je za 10,00 USD/zestaw, łączny zysk wynosi 7,00 USD/parę, co daje 140,00 USD za pudełko!

Zbieranie funduszy jest do bani

Keeka zawiera wszystko, czego potrzebujesz w zestawie, od słuchawek po wskazówki dotyczące sprzedaży, a także instrukcje zamawiania dodatkowych słuchawek Keeka.

Zbieranie funduszy jest do bani

Przypnij na później!

Jak złożyć zamówienie w Keeka :

Zbieranie funduszy jest do bani

Koszt wysyłki kosztuje 9,95 USD za jedną torbę i 18,95 USD za cztery torby – a biorąc pod uwagę niesamowity współczynnik, jaki posiadają te małe torby, jest to tego warte. Właściwie zastanawiam się nad przekazaniem tego do szkoły mojej córki, aby mogły przyjrzeć się tej opcji technik pozyskiwania funduszy dla ich szkoły.

Kilka ujęć słuchawek Keeka, które mi przysłali!

Zbieranie funduszy jest do bani

Naprawdę bardzo podoba mi się ten pomysł. Jeśli podobał Ci się ten post i myślisz, że znasz innych, którzy mogą z niego skorzystać, udostępnij go! Wiem, że szkoły, mamy i tatusiowie PTA zawsze szukają nowych, unikalnych sposobów na zbieranie funduszy i to jest zdecydowanie jeden z nich!

Jak zawsze, jeśli podobał Ci się ten post, jeśli mógłbyś kliknąć brązowy baner poniżej, aby zagłosować na moją stronę, byłbym bardzo wdzięczny! Każde kliknięcie jest głosem na moją stronę i pomaga bardziej niż myślisz!

Ujawnienie związku materialnego: Jest to „post sponsorowany”. Firma, która go zasponsorowała, wypłaciła mi rekompensatę w formie gotówki, prezentu lub innej wartościowej rzeczy za jej napisanie. Niezależnie od tego polecam tylko produkty lub usługi, z których korzystam osobiście i wierzę, że będą dobre dla moich czytelników. Chciałbym również zaznaczyć, że jeśli rzeczywiście to czytasz, jestem pod wielkim wrażeniem. Moim ulubionym kolorem jest zielony, chyba że mówimy o ulubionym kolorze ubioru, to jest to czarny lub biały. A ty? Ujawniam to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255 : „Wytyczne dotyczące korzystania z adnotacji i świadectw w reklamie”.

Post Fundraising Kind of Sucks pojawił się najpierw na Smashley Ashley .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *