15 kwietnia 2024

Colin Kaepernick opublikuje książkę dla dzieci o świętowaniu różnic

I Color Myself Different ma ukazać się w kwietniu przyszłego roku

Sportowiec, aktywista i autor Colin Kaepernick ogłosił podpisanie umowy wydawniczej na wiele książek z Scholastic. Pierwsza książka — książka dla dzieci zatytułowana „ Koloruję siebie inaczej” — będzie inspirowana wychowaniem Kaepernick'a i porusza tematy tożsamości, rasy i poczucia własnej wartości.

„Inspirująca historia Colina Kaepernicka, zawierająca motywy tożsamości, rasy i poczucia własnej wartości, głęboko odbije się echem wśród wszystkich dzieci” — mówi Scholastic Trade Publishing o książce Kaepernick I Color Myself Different .

Wydawnictwo Kaepernick

I Color Myself Different , którego premiera zaplanowana jest na 5 kwietnia 2022 r., jest inspirowany „znaczącym” wspomnieniem Kaepernick z dzieciństwa: kiedy po raz pierwszy udokumentował, że różni się od swojej adoptowanej białej rodziny.

„Podczas zajęć w przedszkolu z rysowania rodzin Kaepernick pamięta odłożenie żółtej kredki, której używał do rysowania rodziny, i podniesienie brązowej kredki dla siebie” — czytamy w komunikacie prasowym Kaepernick Publishing. „W tym momencie skrystalizowały się dla niego różnice naznaczone jego adopcją i jak uznanie tych różnic może zachęcić nas wszystkich do większej akceptacji siebie i siebie nawzajem”.

Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, I Color Myself Different to opowieść, która jest „głęboko osobista” dla Kaepernick i ma nadzieję, że „szanuje odwagę i odwagę młodych ludzi na całym świecie, zachęcając ich do życia z autentycznością i celem”.

„Cieszę się, że Kaepernick Publishing współpracuje z Scholastic przy książkach z czarnymi i brązowymi głosami na czele”, kontynuuje. „Mam nadzieję, że nasze książki zainspirują czytelników do chodzenia po świecie z pewnością siebie, siłą i prawdą we wszystkim, co robią”.

Andrea Davis Pinkney, wiceprezes i redaktor naczelny Scholastic, zredaguje książkę z obrazkami, którą zilustruje Eric Wilkerson.

„Reputacja Colina jako lidera myśli wyprzedza go, ale kiedy się poznaliśmy, stało się jasne, że jego misja i cel są bardzo zbieżne z misją Scholastic” — mówi Debra Dorfman, wiceprezes i wydawca Scholastic Global Licensing, Brands & Media. „Od razu wiedzieliśmy, że chcemy podzielić się jego historiami, które będą wpływowym przesłaniem tożsamości i przynależności dla dzieci Black and Brown”.

Kaepernick założył Kaepernick Publishing w 2019 roku z misją „podniesienia nowej generacji pisarzy o zróżnicowanych poglądach i głosach poprzez tworzenie potężnych dzieł wszystkich gatunków, które mogą budować lepszy i sprawiedliwszy świat”.

Koloruję się inaczej i Abolition For The People: The Movement For A Future Without Policing & Prisons , kolejny tytuł wydawany przez wydawnictwo, są już dostępne w przedsprzedaży .

„Mamy zaszczyt po raz pierwszy udostępnić tę pracę młodym czytelnikom na całym świecie”, mówi Ellie Berger, prezes i wydawca Scholastic Trade Publishing.

Post Colin Kaepernick o wydaniu książki dla dzieci o celebrowaniu różnic pojawił się najpierw na Scary Mommy .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *