22 lipca 2024

9 klasycznych gier planszowych jako… HORRORY FILMY

Dobrze. To wszystko jest zabawne i zabawne, dopóki nie zacznie grać przeraźliwa, jeżąca włosy w tle muzyka. Justin Bryant stworzył te przeróbki horrorów, abyśmy mogli się śmiać i wzdrygać. Może jednak nie pokazuj ich swoim małym dzieciom. Zsypy i drabiny mogą już nigdy nie być takie same.

(Linki partnerskie zostały dodane do wszystkich gier dla Twojej wygody, więc HowToBeADad może zarobić złotówkę lub dwa. Muszę zarabiać, yo.)

1) Głodne Hipopotamy

Wszystko jest ciche, w powietrzu wydaje się gęsto wisieć cisza oczekiwania. Nagle rozpętuje się piekło, gdy zaczyna się gwałtowne szaleństwo karmienia. I to tylko gra, nie film. Głośny ryk brzmi, jakby ktoś wrzucił worek z łożyskiem kulkowym do cyklu wirowania suszarki. Dobre czasy!

Kupuj Hungry Hippos na Amazon

2) Operacja

Sam pomysł operacji jest przerażający, ale wyobraź sobie film, w którym niewykwalifikowani i nielicencjonowani zawodnicy rywalizują o wykonanie kilku operacji na przytomnej osobie za pomocą naelektryzowanej pęsety. Wydaje się, że jest to całkiem godne horroru.

Obsługa sklepu na Amaz o n

3) Zsypy i drabiny

Ta gra subtelnie przygotowuje dzieci do brutalnych wzlotów i upadków w życiu. Jednak ten plakat filmowy ironicznie mówi „Wybieraj mądrze”, jakby istniała możliwość schodzenia po zsypach, z którymi często spotykamy się w życiu.

Kupuj zjeżdżalnie i drabiny na Amazon

4) Nie budź tatusia

Ta gra jest świetna dla osób, które lubią zabawę i emocje związane z rosyjską ruletką bez ryzyka śmierci. Poruszasz się po planszy i na zmianę naciskasz przycisk, aby zobaczyć, czy kochany stary, śpiący tato podskakuje strasznie, siadając prosto. Łatwo sobie wyobrazić filmowy terror pozbawionego snu agresywnego ojca.

Kupuj Don't Wake Daddy na Amazon

5) Kraina Cukierków

Gra Candyland zawsze wydawała się taka jasna i radosna. Nawet gdy przegrywasz, otaczają Cię lizaki i lody. Ale to ponowne wyobrażenie wygląda na to, że Tim Burton został zatrudniony do przerobienia Willy'ego Wonki, ale czytał Władcę Pierścieni na kwasie podczas całej produkcji.

Kupuj Candyland na Amazon

6) Nie przełamuj lodu

Przerażające oczekiwanie na zanurzenie się w mroźną śmierć głębokiego, ciemnego morza sprawi, że będziesz na skraju siedzenia, ale naprawdę potrzebuje gigantycznego potwora, aby naprawdę wszystko w Hollywood.

Kupuj nie przełamuj lodów na Amazon

7) Uno

Nietrudno wyobrazić sobie związek między grą w Uno a demonicznym morderstwem. Kiedy ktoś zrzuci na ciebie +4, gdy trzymasz ostatnią kartę, krew może trochę zagotować, a piskliwe wycie może być ogłuszające.

Kup Uno na Amazon

8) Pułapka na myszy

Podobnie jak w filmie z serii Piła , jako gracze, w zasadzie montujesz grę tak, jakbyś konstruował złożony, więzienny grób Rube-Goldbergian dla swoich przyjaciół lub dla siebie. Porywający!

Kup pułapkę na myszy na Amazon

9) Zgadnij kto

Proces eliminacji staje się bardzo ciemny, gdy eliminacja jest dosłowna i obejmuje nurkowanie łabędzia w maszynce do mięsa jako kara za błędne odgadnięcie.

Kupuj Zgadnij kto na Amazon

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *