23 lipca 2024

10 razy się myliłem

© SmashleyAshley.com

Dziesięć razy się myliłem

Dziesięć razy myliłem się co do życia:

1. Że Real Housewives byłyby dobre dla mojej psychiki .

Dobra, może tak naprawdę nie myślałem, ale nie ma nic lepszego niż usiąść i cieszyć się starym, dobrym odcinkiem Real Housewives. Wpadłem w taką obsesję, że zapamiętałem wszystkie ich imiona i nazwiska, a nawet większość imion ich dzieci. Kiedy zacząłem kupować autobiografie Real Housewives, zdałem sobie sprawę, że naprawdę muszę zwolnić tempo.

Jestem 468 dni trzeźwy od Real Housewives, ale kto to liczy…?

przez GIPHY

2. Że poród przebiegł zgodnie z planem.

BAHAHAHAHA! Jakim głupcem byłem, prawda ?! Młody, łani wzrok i podekscytowany sprawił, że uwierzyłam w każde słowo, które padło z ust przewodnika po szpitalu: „Będziesz czuć się komfortowo, wprowadzając na ten świat błogosławione nowe życie, relaksując się w jednym z naszych apartamentów położniczych!”

Wygodny? Tak, jeśli policzysz dziewięcio i pół funtowe dziecko próbujące wycisnąć się z mojej pochwy przez 22 godziny „komfortowo”. Albo, kiedy ta część nie wyszła i zdecydowałeś się pokroić ją jak indyka w kształcie kulki; Byłem POZA WYGODNY . NIE.

A „apartament”? Um, co powiesz na „miejsce, w którym odczujesz największy ból w całym swoim życiu i będziesz pamiętać wszystko, od ręki, w którą włożono ci kroplówkę, po granicę jeździecką wzdłuż ścian szpitala”.

przez GIPHY

3. Posiadanie noworodka byłoby CUDOWNE!

Maleńkie ubranka! Dekorowanie pokoju dziecinnego! Wypełnianie rejestru dzieci podczas przemierzania alejek Babies R' Us za pomocą pistoletu skanującego…. WIĘC. DUŻO. RADOŚĆ!

Błysk wiadomości: WSZYSCY JESTEŚCIE KŁAMCA! Noworodki nie są cudowne, są przerażające . Martwiłam się o WSZYSTKO: bałam się chwiejnej główki mojej małej, że nie karmiłam jej wystarczająco, by nawet zmoczyć ją w wannie. O! A pępowina? DOBRY PAN ŻE TO ŚMIERDZI – to jak coś z filmu o zombie!

I, do diabła, dzieci płaczą. Wiedziałem, że nie będę spał dużo – właśnie przegapiłem notatkę o NIGDY WIĘCEJ SPĘDZENIA.

Myślę, że lepszym sposobem na opisanie zostania nową mamą jest: „Nauczysz się być jak ten gość Cesar z Dog Whisperer , ale zamiast tego zrobisz to z ludźmi i zajmie to około 18 lat w porównaniu do kilku tygodni – ale nie martw się! MASZ TO."

przez GIPHY

4. Posiadanie rodzinnego zwierzaka jest częścią amerykańskiego snu.

Jeszcze raz. Kolejne kłamstwo. Kocham moje zwierzaki, ale są one mniej więcej tyle pracy (i kosztów), co moje ludzkie dziecko. Rozśmieszają moją rodzinę i cieszymy się, że są w pobliżu, nie zrozum mnie źle, ale Chryste na krakersie! Plany dentystyczne psa? Pakiet Senior Canine? Nie jestem na tyle dorosła, aby korzystać z mojego psiego ubezpieczenia Medicare, więc za każdym razem, gdy biorę moje emeryt PIES do weterynarza. Mój pies potrzebuje ObamaCare. Czyszczenie gruczołów odbytu? mój tyłek. Nie oczyszczam nawet gruczołów odbytu!

przez GIPHY

5. 100 000 dolarów rocznie zbuduje ci piękne, wygodne życie.

KŁAMSTWA. To znaczy, jeśli mieszkasz w Kalifornii. Mój mąż i ja poszliśmy obejrzeć domy, aby zobaczyć, co jest dostępne w zakresie czterech sypialni i zobaczyć, do czego się kwalifikujemy. Okazuje się, że nie stać nas nawet na zakup kawałka ziemi pod samochód kempingowy.

Co prowadzi mnie do numeru szóstego….

przez GIPHY

6. Kalifornia to najwspanialsze miejsce na świecie do życia!

Dobra, może to jest…. jeśli masz nieograniczone fundusze i nie masz nic przeciwko płaceniu 5,99 USD za galon mleka i 8,00 USD za funt mielonej wołowiny. Nasz księgowy musi myśleć, że kupujemy kokainę w sklepie spożywczym, kiedy tak naprawdę kupujemy kawałki kurczaka i śmietankę do kawy. Kalifornię warto odwiedzić, ale jest drogo kosztowna w życiu.

7. Że nigdy nie założę Mom Jeans

BAHAHAHAHAHAHA! O mój Boże. Nawet nie wiem od czego zacząć. Pamiętam, jak kiedyś nabijałem się z mojej mamy za noszenie „dżinsów mom”. Nie wiedziałam, że to ona pomoże mi wybrać moją pierwszą parę po porodzie. Są wygodne jak cholera i spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy jesteśmy szczęśliwsi w jeansach mom. Nie ma to jak noszenie pary niskich jeźdźców i schylanie się, aby podnieść plecak dziecka w szkole i pokazanie połowy szkoły w tygrysie paski i koszulkę z bułeczkami.

Hej- jestem dumny z mojego ciała w tygrysie pręgi; Po prostu wolę nie pokazywać tego grupie drugo- i trzecioklasistów.

przez GIPHY

8. Bycie dorosłym będzie WSPANIAŁE!

Kiedy byłem w liceum, tak bardzo chciałem być dorosłym, że wyprowadziłem się trzy dni po maturze. Teraz? Chcę tylko wrócić do domu i zamieszkać z rodzicami. Pamiętasz, jak przyszła poczta i była to kartka urodzinowa z czekiem od babci? Odbieranie poczty wtedy było EKSCYTUJĄCE – teraz jest przerażające. Myślę, że wrócę do domu – lub jeśli ktoś ma wolne miejsca dla trzyosobowej rodziny (plus dwa psy i królika), daj mi znać – mam dla Ciebie IDEALNĄ rodzinę!

przez GIPHY

9. Chciałbym pomagać mojemu dziecku w odrabianiu podstawowych zadań domowych.

Po pierwsze, Common Core to największy ładunek bzdur.

Ukończyłem studia i nie umiem zaliczyć arkusza matematyki do drugiej klasy. Dlaczego moja córka jest w trzeciej klasie i robi rachunek różniczkowy?

A CZYM DO PIEKŁA JEST „PROBLEM SŁOWOWY” lub „WIĘZ NUMEROWA”?!

Muszę wrócić do podstawówki, żeby pomóc mojej ośmiolatce w odrabianiu zadań domowych z matematyki w trzeciej klasie.

przez GIPHY

10. Zawsze dbam o to, by moje ciało było odpowiednio zadbane.

Na studiach byłam ładnie zadbana. Co dwa tygodnie woskowałam brwi, nie miałam wąsów Toma Sellecka ; Miałem wtedy sprawy dla mnie.

Teraz? Cóż, teraz jestem czymś w rodzaju kombinacji człowiek-małpa. To nie jest najlepszy wygląd. I hej! Dlaczego nikt mi nie powiedział, że z wiekiem tracisz włosy na głowie i zaczynasz je zapuszczać w innych miejscach, w których na pewno włosy NIE powinny rosnąć?

Znowu wołam BULLSHIT.

Dziesięć razy myliłem się co do życia

HAHAHA!

Jestem pewien, że wymyślę więcej bzdur, co do których się myliłem – ale do tej pory przyjaciele, to wszystko.

Jeśli podobał Ci się ten post, udostępnij go!

Czy mogę również uprzejmie prosić o kliknięcie na poniższy brązowy baner? Każde kliknięcie jest głosem na moją witrynę, która mówi światu „LUBIĘ TĘ WITRYNĘ I CHCĘ, BY TRZYMAŁ SIĘ WOKÓŁ!” Jeśli nienawidzisz mnie lub tego posta, to też w porządku – nadal możesz głosować. To jak białe kłamstwo – nikt się nie dowie.

Post 10 razy się myliłem pojawił się najpierw na Smashley Ashley .

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *