21 lutego, 2024

Ekstremalne zajęcia dla szalonych dzieci z mieszaniem

W dawnych dobrych czasach rodzic mógł wepchnąć kotlet lub dwa schabowe do kieszeni zimowego płaszcza swoich dzieci, wysłać je na zabawę z lokalną przyrodą do kolacji i nikt nie mrugnął okiem. Niestety czasy się zmieniły i te czasy odeszły w drogę słojów do trawy i dziecięcych pił łańcuchowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, który pracuje w domu, czy pozostajesz w domu, trudno jest powstrzymać swoje dzieci przed śmiercią z nudów. Ale! Przy odrobinie wyobraźni i jeszcze mniejszym wysiłku możesz zająć swoje dzieci na wiele godzin! Więc na co czekasz? Jedyny czas, który zmarnujesz, to twoje dzieci”.

Ucieczka!!!

Od czasu ucieczki z łona wszystkie dzieci są jak mali Houdinowie. Najpierw uciekają z pieluch i kołysek, a potem odpinają pasy i próbują wydostać się z jadącego samochodu. Zamiast utrudniać swoim małym artystom ucieczki, daj im coś, z czego powinni się wydostać… na przykład pokój ucieczki!

W ciągu jednego (lub dwóch) popołudnia Twoje dzieci będą się dobrze bawić, zastanawiając się nad niejasno sformułowanymi wskazówkami, szukając drogi do wolności. Czy klucz jest w deskach podłogowych? Odpowietrznik AC? Może to za płytą kartonowo-gipsową! Może klucz był cały czas w nich samych. Kto wie? Po spędzeniu godzin na kłótni na ożywionej debacie o tym, jak znaleźć swoją wolność, nie będzie ich to obchodziło, gdy wyjdą, w którym to momencie uciekniesz do innej części domu.

Cicha Olimpiada

Letnie i Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywają się tylko co cztery lata, ale Olimpiada Cicha może się odbyć, kiedy tylko chcesz! Niech Twoje dzieci przetestują granice swojej cierpliwości w wydarzeniu Ukryj się i pozostań w ukryciu. Zaangażuj ich śpiącą naturę w dowolnym miejscu w konkursie Długiej Drzemki. Zaprezentuj wszechstronną ciszę swoich dzieci w Silentcathalon. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci zdobędą Złotą Czekoladową Monetę doskonałości, czy wstydliwą skarpetkę pełną miedzianych pensów, zostaniesz Mistrzem Ciszy i Ciszy.

Wiedz, kiedy trzymać 'em, wiedzieć, kiedy spasować 'em

Szukasz edukacyjnego i zabawnego sposobu, aby Twoje dzieci były zajęte przez wiele godzin, jednocześnie wprowadzając je do kariery opłacalnej finansowo? Nie szukaj dalej niż ekscytujący świat pokera na wysokie stawki! Oprócz nauki o ryzyku kontra nagroda, ta klasyczna gra wprowadza również dzieci w ważne scenariusze z prawdziwego świata, takie jak miażdżenie długu i przytłaczające płatności odsetek. Więc niezależnie od tego, czy jest to No-Limit Texas Holdem, czy Five Card Stud — do licha, możesz nawet postawić na Go Fish — Twoje dzieci mogą przegrać cały dzień, swoje kieszonkowe, a może nawet wszystkie swoje zabawki w godzinach zabawy z własnym przewodnikiem!

Pisanie skarg

Dzieci mają niewyczerpaną zdolność do marudzenia i narzekania, więc dlaczego by tego nie wykorzystać? Obróć ich zdolność do gadania i szyderstwa o wszystkim na Bożej zielonej ziemi na swoją korzyść i każ im spisać swoje zarzuty w formie listu!

Czy twoje dzieci szaleją na Common Core? Ich nauczyciel chciałby otrzymać list na ten temat. Czy twój mały cycek jest zły, bo miętówki są tak „ostre”? Duży producent słodyczy z przyjemnością udzieli przepraszającej odpowiedzi na pełen pasji list Twojego dziecka… może. Oprócz robienia cudów dla ich umiejętności pisania, nakłanianie dzieci do robienia serii narzekań sprawi, że nie będą narzekać na ciebie przez wiele godzin!

Mistrz podstępnego strzału

Trudno nie być trochę zaniepokojonym, gdy patrzysz, jak twoje dziecko dmucha godzinę, dwie, a nawet pięć, bezmyślnie skacząc na fidget spinner. Dzieci mogą z łatwością wykonywać niektóre z najbardziej przyziemnych zadań… o ile nie są to przydatne rzeczy, takie jak wkładanie brudnych skarpetek do kosza lub spłukiwanie świeżo używanej toalety.

Spróbuj więc sprawić, by mieli obsesję na punkcie mało interesujących rozrywek: przerzucania butelek, niemożliwych rzutów, rzucania kartami z gwiazdami ninja i trików w piłce pingpongowej. Spędzą godziny obliczając kąty i wiatry boczne, ucząc się praktycznych lekcji geometrii i fizyki, zamiast błagać cię o czas na ekranie, jak Golem skarżący się na swój cenny skarb. Więc ustaw kurs do odbijania się i włącz te kamery. Jeśli wystartuje, Twoje dziecko może z dnia na dzień stać się niezależną finansowo gwiazdą YouTube!

Wprowadzanie danych

Nikt nie lubi patrzeć, jak ich dzieci wysadzają niezliczone godziny i kilka milionów komórek mózgowych w nieproduktywnym czasie ekranowym. Zamień czas na ekranie w czas mielenia! Niezależnie od tego, czy kopią Matrix dla bitcoinów (jeśli to nadal jest coś), czy wypełniają ankiety, aby zdobyć cenne nagrody pieniężne, ich dżokej na klawiaturze to tylko połączenie Wi-Fi.

Oprócz tego, że mogą być bardziej przydatne niż oglądanie filmów z rozpakowywania, z szansą na zarobienie kilku dolarów, te zajęcia dadzą Twoim dzieciom umiejętności, których potrzebują do nudnego i bezdusznego życia jako korporacyjny dron!

Kopuła Gromu

Czy jesteś zmęczony przerywaniem ciągłych kłótni swoich dzieci? Następnie przestań nawet próbować ich sędziować i każ im wyrównać swój wynik na wspaniałym polu lub w piwnicy walki! Uzbrój tych maluchów w kilka tekturowych rurek, daj im poduszkę jako tarczę i pozwól im bić się nawzajem, najlepiej w pomieszczeniu jak najdalej od ciebie. Jako opiekuńczy rodzic załóż im na głowę bieliznę wypchaną t-shirtem, aby uzyskać prowizoryczny kask, który zapewni dodatkową ochronę i zabawę.

Pamiętajcie, w Thunderdome wchodzi dwoje dzieci, ale wychodzi tylko jedno dziecko… na wygnanie do łazienki z toastem na resztę wieczoru czy coś.

Odpręż się i zrelaksuj, obserwując, jak maluchy stoją w piwnicy lub trenują do Cichej Olimpiady. Aktywne dzieci to szczęśliwe dzieci, ale także jeszcze szczęśliwszych i wypoczętych rodziców.

źródło